Gooru.pl - Twój katalog stron Dodaj stronę Krok 3/3
Tak wygląda Twój gotowy wpis z Linkiem. Na razie Link nie jest aktywny (miniatura wygeneruje się za chwile)
Telewizja online Zobacz Naszą Ofertę >>
Jeśli myślimy o rozrywce w internecie, zazwyczaj przychodzą nam na myśl serwisy z filmami online, serialami online czy też takie, które umożliwią nam oglądanie polskiej darmowej telewizji online. Pewnie nie jeden z Was ma konto na takim serwisie, lub nie jeden z Was posiada kilka takich kont, w zależności co dokładnie chcę w danej chwili robić. Serwis hejo.tv powstał z myślą, aby w jednym miejscu użytkownicy mieli dostępy do ogromnej ilości filmów online, seriali online, ale co najważniejsze bardzo stabilnej polskiej telewizji internetowej. Mając jedno konto, możecie sami decydować do w danej chwili robicie - czy akurat oglądacie na żywo ważny mecz, czy chcecie dokończyć ulubiony serial. Mnogość opcji jaką daje hejo.tv zapewni Wam niezliczone godziny relaksu samemu bądź ze znajomymi. Dodajmy do tego, że wykupując jeden dostęp, możemy tak naprawdę korzystać z hejo.tv na dwóch różnych urządzeniach. Czy to nie jest rewolucja? :) Także jeszcze raz - jeśli szukacie polskiej internetowej telewizji online, hejo.tv jest tym czego szukacie.

Ważne/Jak? telewizja na żywo, darmowa telewizja online, telewizja w telefonie, telewizja internetowa, telewizja online za darmo, polska telewizja online, telewizja przez internet
hejo.tv | PUBLIKACJA 2019-01-05 17:45:14  

Uruchamiasz linki pozycjonujące do strony hejo.tv

W Back Links com możesz kupić taki link na rok za 342 zł

Tutaj teraz 24 zł... 19 zł za rok


Najzabawniejsze, co usłyszeliśmy od użytkowników Gooru.pl:
1. …na paczkę fajek wydaję dziennie więcej niż na silny link za rok…
2. …to płaci moja firma a nie ja….
3. …nie po to się naklepałem, żeby poszło do śmieci…


Płatność z MULTIKOD
Jeżeli zakupiłeś MULTIKOD GOORU,
możesz go wykorzystać.
Wprowadzić Swój Multikod

Multikod to wygodna i tańsza płatność dla wielu wpisów

Możesz go pozyskać Tutaj >>

Po dokonaniu płatności na twój adres email otrzymasz dane do logowania i zarządzania wpisem.

Polityka prywatności:
Gooru.pl nie uczestniczy w żaden sposób w procesie regulowania płatności i nie otrzymuje ani nie zbiera żadnych danych w procesie płatności. Całość płatności odbywa się w zaszyfrowanym kanale DotPay.pl lub PayPal. Gooru.pl otrzymuje jedynie wynik płatności z DotPay.pl lub PayPal.Panorama Internetu Sp. z o.o.
GLOBAL.PL Sp. z o.o.
tel: +48 58 74 636 68
fax: +48 58 74 636 59
e-mail: redakcja@panoramainternetu.pl