Gooru.pl - Twój katalog stron

Twój KOD to 7 znaków:
fadb2bb
Zapisz KOD, żeby go pamiętać. Opłać wybraną opcję - w ten sposób aktywujesz KOD i nadasz mu wartość. Dodawaj kolejne Strony "płacąc" KODEM.
Płatność za KOD Przelewem, Kartą płatniczą, PayPal
Dodanie   5 STRON:   97 zł (jedna strona = 19,4 zł zamiast 24 zł).Dodanie 10 STRON: 157 zł (jedna strona = 15,7 zł zamiast 24 zł).Płatności obsługuje i gwarantuje rzetelności ich rozliczenia akredytowana agencja rozliczeniowa TPay.pl i PayPal
Płatności obsługuje dotpay

Po dokonaniu płatności na twój adres email otrzymasz dane do logowania i zarządzania wpisem.

Polityka prywatności:
Gooru.pl nie uczestniczy w żaden sposób w procesie regulowania płatności i nie otrzymuje ani nie zbiera żadnych danych w procesie płatności. Całość płatności odbywa się w zaszyfrowanym kanale TPay.pl lub PayPal. Gooru.pl otrzymuje jedynie wynik płatności z TPay.pl lub PayPal. Gooru.pl nie przetwarza żadnych danych osobowych poza adresem IP niezbędnym w komunikacji komputer-serwer oraz adresem email niezbędnym do komunikacji wzajemnej, w procesie płatności online oraz do logowania do Panelu Użytkownika. Dane te nie są nigdy udostępniane podmiotom trzecim w celach marketingowych i innych. Są przetwarzane w procesie płatności elektronicznej przez DotPay.pl lub PayPal, wyłącznie celem realizacji płatności.

Faktury VAT:
Gooru.pl nie zbiera w procesie dodawania stron danych do faktury VAT. Jeżeli życzycie sobie Państwo otrzymać fakturę VAT, prosimy o przesłanie danych firmy do faktury VAT (wystarczy sam NIP), z potwierdzeniem płatności na adres e-mail: [email protected]. Faktura VAT zostanie wystawiona i przesłana zwrotnie na Państwa adres e-mail.Panorama internetu Panorama Internetu Sp. z o.o.
Glogal.pl Sp. z o.o.
tel: +48 58 7463668
e-mail: [email protected]