Gooru.pl - Twój katalog stron

Twój KOD to 7 znaków:
59d8a00
Zapisz KOD, żeby go pamiętać. Opłać wybraną opcję - w ten sposób aktywujesz KOD i nadasz mu wartość. Dodawaj kolejne Strony "płacąc" KODEM.
Płatność za KOD Przelewem, Kartą płatniczą, PayPal
Dodanie   5 STRON:   80 zł (jedna strona = 16 zł).Dodanie 10 STRON: 120 zł (jedna strona = 12 zł).Płatności obsługuje i gwarantuje rzetelności ich rozliczenia akredytowana agencja rozliczeniowa TPay.pl i PayPal
Płatności obsługuje dotpay

Po dokonaniu płatności na twój adres email otrzymasz dane do logowania i zarządzania wpisem.

Polityka prywatności:
Gooru.pl nie uczestniczy w żaden sposób w procesie regulowania płatności i nie otrzymuje ani nie zbiera żadnych danych w procesie płatności. Całość płatności odbywa się w zaszyfrowanym kanale DotPay.pl lub PayPal. Gooru.pl otrzymuje jedynie wynik płatności z DotPay.pl lub PayPal.

Faktury VAT:
Gooru.pl nie zbiera w procesie dodawania stron danych do faktury VAT. Jeżeli życzycie sobie Państwo otrzymać fakturę VAT, prosimy o przesłanie danych firmy do faktury VAT, z potwierdzeniem płatności na adres e-mail: redakcja@panoramainternetu.pl. Faktura VAT zostanie wystawiona i przesłana zwrotnie na Państwa adres e-mail.Panorama internetu Panorama Internetu Sp. z o.o.
Glogal.pl Sp. z o.o.
tel: +48 58 7463668
e-mail: redakcja@panoramainternetu.pl