Pozyskaj Silne Linki

Wpisz adres Twojej strony www

Dodatkowo sprawdzisz Page Speed - ważny dla pozycji Twojej strony w Google

Ruch na stronę www

Jak działa sprzedaż w Internecie

Posiadasz stronę www, która ma monetyzoać usługi lub sprzedawać produkty,

Ale do kupna wymagani są klienci lub użytkownicy, czyli ludzie po drugiej stronie ekranu,

Najczęściej wejścia na stronę odbywają się poprzez Google, więc ludzie wchodzą na strony www najwyżej wyświetlane przez Google,

Zdobycie najlepszych pozycji wymaga posiadania bardzo silnych linków - odnośników, które z czasem NIE znikają z sieci,

Najlepiej zacząć od pozyskania linków z Gooru.pl - najstarszego polskiego katalogu SEO

Jak działają linki do strony www

W jaki sposób działają linki?

Na samym początku istnienia, twórcy Google uznali, że nigdy nie wymyślą sztucznej inteligencji posiadającej funkcję trafnego wyliczenia, którą stronę dla danego zapytania pokazać wyżej, a którą niżej. W tym celu, zdecydowali się użyć ludzi "jak bateryjki do ich silnika". Pomysł był bardzo prosty:

Im więcej ludzi umiesza na swojej stronie link do do witryny (nazwijmy ją “A”) tym witryna A jest ważniejsza i będzie wyżej na listach wyników wyszukiwania. To jest podstawa algorytmu Google. Względem wielu ulepszeń algorytmu, ta podstawa nigdy nie zniknie. Dlatego, każada witryna (strona www) musi mieć prowadzące do niej linki, najlepiej oczywiście Silne Linki, żeby w ogóle mysleć o pozyskaniu ruchu do tej strony

Dzisiaj liczy się też jakość linków. Linki typu “Do follow” z domen o wysokiej renomie są warte setki razy więcej niż linki z domen “śmieciowych”. Majestic Milion to wykaz domen o najwyżeszej reputacji na świecie. Domena Gooru.pl znajduję się w nim i dlatego zapewnia najlepsze linki “Do follow”, o najwyższej reputacji,

Ważne jest, aby linki nie znikały, tzn nie były usuwane. W 2022r. pozycja strony w Google, aż w 43% zależy od ilości i jakości linków, które prowadzą do tej strony www.

Co zapewniają linki z Gooru.pl?

Najlepsze-linki-SEO

Najlepszy Anchortext Linku

Wskazuje Google na jakie słowo kluczowe strona, do której prowadzi link, jest ważna.

źródło: Semrush.com
Najlepsze-linki-SEO-1

Linki najwyższej jakości

Uznane narzędzia badawcze uważają linki z Gooru.pl za linki o najwyższej jakości.

źródło: Semrush.com
Najlepsze-linki-SEO-2

Wzrost pozycji strony w Google

Gdy strona www jest dobrze zrobiona, Silne Linki podnoszą jej pozycje w Google

źródło: Semrush.com

Wiek domeny Gooru.pl

Klientów

Obsługiwanych stron www

Wygenerowanych Linków

Czemu Linki z Gooru.pl są Tak Silne

Czemu Linki z Gooru.pl są Tak Silne
Rykowa cena linków

Cena rynkowa linków

Na giełdzie backlinks.com (obrazek obok/na phonie powyżej) podane ceny są za 1 miesiąc utrzymania Linka:

Ile kosztują linki

240 zł za jeden link na giełdzie.
A Tutaj 24 zł za całą masę linków z Gooru.pl

F.A.Q

Często zadawane pytania

Nie ważne czy coś sprzedajesz, świadczysz usługi czy pomagasz ludziom. Zawsze realizacja Twojego celu zależy w pierwszej kolejności od tego, jak dużo osób wejdzie na Twoją stronę www. Niezależnie od tego, jak dobrze Twoja strona konwertuje (ilu z wchodzących zamienia w "kupujących"), zawsze najważniejsza jest sama ilość wejść. Załóżmy że 1 na 10 osób staje się Twoim "klientem". Wtedy z 10 wejść masz jednego "klienta" a ze 100 wejść masz już 10 "klientów". 10 x więcej. Zależność jest liniowa. Strona www, tak jak człowiek, ma dwie nogi. Jedna noga to jej treść a druga noga to Linki do tej strony. Jeżeli którakolwiek z tych nóg szwankuje, to strona się przewraca - traci ilość wejść.

Posłuchaj tej historii:

Na samym początku twórcy Google uznali, że nigdy nie wymyślą sztucznej inteligencji potrafiącej trafnie wyliczyć, którą stronę dla danego zapytania pokazać jako pierwszą, którą jako kolejną a którą jako ostatnią.

Postanowili wykorzystać ludzi. Pomysł był bardzo prosty.

Im więcej ludzi umieszcza na swojej stronie www link do strony www (nazwijmy ją "A") tym ta strona A jest ważniejsza i będzie wyżej na listach wyników. Bo jeżeli ktoś umieszcza u siebie link do strony A to chce powiedzieć swoim czytelnikom "Idźcie na stronę A bo tam są fajne treści na ten temat".

Skoro człowiek już stronę A ocenił tak dobrze, że wskazuje ją pozostałym ludzom umieszczając link do tej strony, to nasz Googlowy robot może ten sygnał wykorzystać.

To jest podstawa algorytmu Google - im więcej strona ma Linkow, tym wyższa jest jej pozycja. Chociaż mechanizm jest wciąż ulepszany, to ta podstawa nigdy nie zniknie.

Z czasem ten prosty mechanizm ewoluował. Dzisiaj liczy się nie tylko ilość ale też Jakość Linków. Linki typu "Do Follow" z domen o wysokiej renomie są warte setki razy więcej niż linki z domen "śmieciowych".

To dlatego istnieje globalny rynek "artykułów sponsorowanych". Polega on na tym, że na stronach www o dobrej renomie, kupuje się publikację artykułu na dany temat zawierającego linki "do-follow". Nie chodzi przy tym o to, żeby ludzie taki artykuł czytali. Chodzi o to, żeby przeczytały go roboty Google, znalazły Linki i podniosły pozycję strony do której Linki prowadzą.

Tak jest - opłaca się zapłacić 200 zł za napisanie artykułu z Linkami i kolejne 200 zł za jego publikację. Bo stawką nie jest pozyskanie jednego czy dwóch klientów więcej. Stawką jest być na szczycie albo być w czarnej dziurze.

Majestic Million to wykaz domen o najwyższej reputacji na świecie. Domena Gooru.pl w nim jest i dlatego daje najlepsze Linki - "Do Follow", o najwyższej reputacji. Zobacz siłę Linków z Gooru.pl

W 2022r. pozycja strony w Google aż w 43% zależy od Ilości i Jakości Linków, które prowadzą do tej strony www

Zawsze gdy w Internecie jest coś, w co możesz kliknąć i to cię przeniesie na inną stronę, to coś jest Linkiem (bo linkuje, przenosi do innej strony www). Najczęściej jest to wyróżniający się kawałek teksu (Link tekstowy) albo obrazek (Link obrazkowy) czy klawisz (buton). I taka była pierwotna rola Linków - przenosić użytkownika na inną stronę jednym kliknięciem. Ale wyszukiwarki internetowe takie jak Google postanowiły użyć Linki w inny sposób…

Pokutuje jeszcze pogląd, że Google może ukarać za przyrost linków. Tak było ostatni raz 3 lata temu. Później Google ogłosiło, że Teraz linki nieadekwatne po postu nie są brane pod uwagę. I nic więcej. Najwyżej nie pomogą. Statystyki pokazują, że linki z Gooru.pl pomagają najlepiej

Pozyskaj Silne Linki

Wpisz adres Twojej strony www

Dodatkowo sprawdzisz Page Speed - ważny dla pozycji Twojej strony w Google

Ruch na stronę www